Nha Trang - najznámejšia pláž

Nha Trang - najznámejšia pláž
Nha Trang - najznámejšia pláž

Plážové mesto

V Nha Trangu svieti slnko po celý rok a sú tu tiež najnižšie zrážky v celom Vietname. Príjemnú klímu v kombinácii so šesťkilometrovou piesočnou plážou a pokojným morom robí z Nha Trangu populárnu destináciu pre turistov.

Kvalita preverená cudzincami

Spýtajte sa západných cestovateľov, kde nájdete najkrajšie more vo Vietname. Jedna z najčastejších odpovedí bude Nha Trang. Obľúbenosť si Nha Trang zachoval dodnes ako u zahraničných, tak i miestnych turistov.

Mestská pláž
Nha Trang - najznámejšia pláž

More si najlepšie užijete v období sucha (jún-október) a tiež pred druhou hodinou popoludnia, pláž totiž navštevujú obyvatelia Nha Trangu po pracovnej dobe. Prenajmite si lehátko, dajte si čerstvý kokos a ľahké jedlo k tomu od plážových predajcov, miesto pre plážové leňošenie ako stvorené.

Ostrov Hon Mun
Nha Trang - najznámejšia pláž

Poznávajte krásy koralov a fauny šnorchlovaním či potápaním v krištáľovo čistej vode. Na lodi sa dostanete k ostrovom v okolí Nha Trangu a k tomu Vám zahrá miestna kapela, ktorú tvorí posádka lode.

Čamské veže Po Nagar
Nha Trang - najznámejšia pláž

Zachované 4 tehlové veže hinduistických Čamov, ktorí obývali dnešné územie Nha Trangu medzi 8. a 17. storočím. Súčasné veže pochádzajú z 12. storočia a boli vytvorené z tehál predchodcu, ktorý bol v minulosti viackrát vyplienený a vypálený nájazdníkmi.

Vinpearl Land
Nha Trang - najznámejšia pláž

Najznámejšie zábavné centrum Vietnamu nájdete práve v Nha Trangu. Čo Vám Vinpearl Land môže ponúknuť? Piesočnú pláž, aquapark, akvárium, jarmočné atrakcie, videoherne, golfové ihrisko, potápanie. Na ostrov Hon Tre, na ktorom sa nachádza Vinpearl Land, sa dostanete s najdlhšou lanovkou cez more na svete.

Kúpele
Nha Trang - najznámejšia pláž

Nha Trang je známe svojimi kúpeľmi. Doprajte si kúpeľ v horúcom prameni, osviežujúci bahenný kúpeľ, tradičné masáže alebo si zaplávajte u prírodného vodopádu.

Nha Trang je ideálnym miestom pre potápanie. Viditeľnosť pod vodou sa tu pohybuje priemerne od 15 do 30 m.