Ľudia v Go2

Tím GO2 je tvorený ostrieľanými profesionálmi v obore cestovného ruchu. Všetci majú bohaté skúsenosti ako sprievodcovia, cestovatelia, prípadne autori cestopisov a článkov. Predstavujeme Vám celý náš realizačný tím, ktorý sa stará o vašu dovolenku a zážitky.

V súčasnej dobe aktívne pôsobíme v Austrálii, Pacifiku, Bali a Indonézii, Srí Lanke, Maldivách, Mexiku a vo Vietname.

Monika Meszarošová - senior konzultant

Monika Meszarošová - CA SOLID-STAR Slovensko

V cestovnom ruchu pôsobí od roku 2008, kedy začala pracovať v cestovnej agentúre. V roku 2011 si otvorila vlastnú cestovnú agentúru pre individuálnu klientelu CA SOLID-STAR, ktorá sa stala výhradným zastúpením spoločnosti GO2 na Slovensku. Jej prioritou je maximálna spokojnosť klientov, samozrejmosťou je pripraviť pre klienta najvýhodnejšiu ponuku podľa zadaných kritérií. Svoj voľný čas trávi vo fitness centre, behaním a v neposlednom rade, rada cestuje.

Nikola Štěrbová - Vietnam, špecialista predaja

V GO2 má na starosti prípravu a realizáciu zájazdov do Vietnamu. Od roku 2010 sa pohybuje v cestovnom ruchu ako sprievodca, neskôr začala pracovať v cestovnej kancelárii. Do Vietnamu sa prvýkrát pozrela ako turista v rámci veľkej cesty po Ázii. Chcela by, aby klienti GO2 prežili vo Vietname autentické zážitky, stretli miestnych a spoznali tak aj bežný život tejto pestrej a nádhernej krajiny. Okrem cestovania sa zaujíma aj o výučbu jazykov, pôsobila ako lektorka češtiny v krajanských spolkoch v USA.

Karolína Matějčková - Maurícius, garant destinácie

V GO2 sa stará o prípravu a realizáciu zájazdov do Vietnamu. Už dlhšiu dobu sa plánovaniu zájazdov venuje, pôsobila aj ako lektor angličtiny. Jej cieľom je kvalitná dovolenka, ktorá zodpovedá individuálnym požiadavkám a prianiam klienta. Okrem cestovania má rada tiež squash, umenie a poznávanie cudzích kultúr. Keď práve nepracuje, nájdete ju pravdepodobne na koncerte alebo v niektorej z galérií.

Marcel Žitník - rozvoj spoločnosti, tour operátorská a sprievodcovská činnosť v Austrálii

Marcel Žitník - rozvoj spoločnosti

Skúsenosti v oblasti cestovného ruchu získal prácou v austrálskych cestovných kanceláriách. Tu pracoval na rôznych pozíciách až do roku 2007, kedy bola založená cestovná kancelária Go2Australia, ako servisná organizácia českým cestovným kanceláriám. Od roku 2005 žije striedavo v Indonézii a Austrálii. Jeho cieľom je ponúknuť klientom autentické zážitky a skúsenosti, ktoré vychádzajú z požiadaviek klienta.

Ada Tzoneva - Indonézia, garant destinácie

V GO2 má na starosti prípravu programov a realizáciu zákaziek pre klientov, ktorí chcú stráviť svoju dovolenku na Bali alebo na iných indonézskych ostrovoch. Cestovanie sa jej stalo osudovým už počas štúdií na Karlovej Univerzite, kedy žila 2 roky v Brazílii a pol roka v Portugalsku. Svoju zatiaľ poslednú veľkú cestu podnikla po dokončení štúdií, kedy strávila niekoľko mesiacov v Indonézii, ktorá ju úplne očarila. Miluje všetko, čo nepozná, má rada netradičné veci a dobré jedlo.

Petr Musílek - Austrália, Pacifik, garant destinácií

Zaisťuje spoľahlivý chod českej pobočky. Aktívne sa angažuje v propagácii cestovanie po Austrálii. Garant knižného sprievodcu National Geographic o Austrálii, moderátor sekcie "Austrália" na najväčšom cestovateľskom portáli Hodvábna cesta. Spolupracuje s Českým rozhlasom na natáčaní cestovateľskej relácie "Medzi kontinenty". V priebehu roka organizuje premietania a jeho praktické návody a rady pre cestovateľov sú publikované na mnohých slovenských weboch.

Michaela Hanušová - Srí Lanka, Maledivy, garant destinácií

V GO2 má na starosti prípravu a realizáciu zájazdov na Srí Lanku a Maledivy. Srí Lanka ju svojimi ľuďmi a atmosférou uchvátila už pri prvej návšteve, dva mesiace po tsunami 2004. Od tej doby sa sem pravidelne vracia. Jej snahou je, aby ste si zo Srí Lanky odviezli veľa zážitkov a spoznali aj bežný život tejto ostrovnej krajiny. Voľné chvíle trávi v prírode so svojim psom Žerykom, fotografovaním veľrýb a delfínov v oceáne.

Věra Kusá - Srí Lanka, Maledivy, špecialista predaja

V GO2 má na starosti prípravu a realizáciu zájazdov na Srí Lanku a Maldivy. Striedavo žije v Čechách a na Srí Lanke, kam sa prvýkrát dostala ako turista a začala sa zaoberať miestnou kultúrou. Od tej doby sa sem stále vracia, žije medzi miestnymi a má tu druhú veľkú rodinu. Pre GO2 pripravuje dovolenky plné zážitkov s ohľadom na vlastné skúsenosti. Vo voľnom čase cestuje, počúva hudbu a jazdí na lyžiach.

Veronika Šmejkalová – Vietnam, garant destinácie

V CK GO2 má na starosti prípravu a realizáciu zájazdov do Vietnamu. Študovala v Maďarsku a vďaka zahraničným skúsenostiam sa cestovanie stalo jej veľkou záľubou. Po skončení vysokej školy sa rozhodla spojiť svoju profesijnú kariéru s koníčkom. Vietnam ju očaril svojimi značnými možnosťami, či už v podobe kultúrnych skvostov, exotickej prírody alebo vynikajúceho jedla. Opomenúť nemôže ani vrelý prístup a priateľskú povahu domorodých ľudí.

Aneta Maříková - rezervácie leteniek

V GO2 zaisťuje rezervácie a predaj leteniek, tvorbu newsletterov a podieľa sa na príprave zájazdov. Jej vášeň k cestovanie ju priviedla k štúdiu na vysokej škole v odbore cestovný ruch. Voľný čas najradšej trávi cestovaním po svete. Miluje grécku kuchyňu, poznávanie nových kultúr a učenie sa cudzích jazykov.

Pepe Lopez - Mexiko, koordinácia dopravy

V GO2 má Pepe Lopez na starosti koordináciu dopravy, výletov a okruhov v Mexiku. Señor Pepe Lopez je tiež autorizovaným sprievodcom v Mexiku. 35 rokov skúseností v cestovnom ruchu sú zárukou profesionálnych služieb, individuálneho prístupu ku klientovi a dokonalej znalosti miestneho prostredia. S nadšením s Vami bude zdieľať svoje mayske korene a kultúru tajomných civilizácií.

Lucie Pštrosová - Vietnam, sprievodkyňa

Lucia sa po polročnom štúdiu v Nha Trang rozhodla zostať vo Vietname na neurčito. Skúsenosti v cestovnom ruchu zbierala pri práci v hoteloch a pri štúdiu. Vietnam ju potom doslova uchvátil. Ako sama hovorí, práve pohostinnosť a srdečnosť miestnych pre ňu predstavuje ten pravý Vietnam. Vo voľnom čase rada cestuje a objavuje nové skryté miesta. Má rada varenie, šport a čítanie kníh. Pokiaľ práve nepracuje, nájdete ju v kaviarni v Starej štvrti Hanoja u hrnčeka vietnamskej kávy.

Ondřej Slowik - Vietnam, sprievodca

Ondřej vyštudoval vietnamistiku a anglistiku na FFUK v Prahe. Od roku 2009 žil striedavo v Prahe a vo Vietname. Nakoniec sa v roku 2016 oženil a usadil v Saigone, kde žije so svojou rodinou. Klientom GO2 poskytuje náhľad do vietnamskej kultúry a spoločnosti získaným dlhodobým štúdiom vietnamskej histórie a jazyka. Vo voľnom čase sa venuje čítaniu, lingvistickému výskumu, badmintonu a svojej rodine.

Marek Wachtl - sprievodcovská a touroperátorská činnosť, Austrália

Marek Wachtl - Austrália, hlavný sprievodca, tour operátor

Jeden z najskúsenejších sprievodcov v Austrálii. Po štúdiách cestovného ruchu získal bohaté skúsenosti nielen počas príprav na letné olympijské hry v Sydney roku 2000, ale následne aj pri spolupráci s významnými cestovnými kanceláriami z celého sveta (Thomas Cook, ATS Pacific pod.). Má bohaté skúsenosti s cudzojazyčnou klientelou, hovorí niekoľkými jazykmi. V Austrálii žije trvalo od roku 1999.

Marta Kubíková - Mexiko, hlavný sprievodca

Rada spoznáva najmä menej turistické oblasti Mexika od Chiapasu po Mexico City a je sprievodcom po celej Strednej Amerike. Má rada historické mestá a ich autentické zákutia a stratené uličky, guatemalský prales, indiánov, ale ocení aj krásne biele pláže Cancúnu a Mayskej riviéry. Nemá rada "chilli" papričky a vôbec nič, čo páli - teda okrem slnka.

Andrea Starková -  Lombok

Andrea Starková, organizácia školy a výuka detí na Lomboku

Od roku 2010 Andrea pôsobí ako dobrovoľníčka na ostrove Lombok, ktorý si zamilovala. Na Lomboku sa snaží zvýšiť vzdelanie detí v dedinke Petiwung. Pôsobí ako hlavný koordinátor združenia Sekolah POGEA, založeného GO2, s.r.o., ktoré sa aktívne zameriava na zvýšenie vzdelávania detí v Petiwungu. V roku 2015 školu, ktorú združenie z hlavnej časti stavia a financuje, navštevuje približne 80 detí. V letnej sezóne pracuje v Českom raji, kde pripravuje a realizuje ekologické výchovné programy pre deti.

Linda Michnová - lektorka JÓGY

Linda Michnová - lektorka JÓGY


Lily sa narodila v znamení Leva, ktorému vládne slnko. Možno práve preto miluje leto, slnko a pohyb vo voľnej prírode. Cez trénerku spinningu a fitness sa dostala až k power joge. Jej vzdelanie a dlhoročná prax lektorky jogy ju zaviedla až k nám. S GO2 organizuje zájazdy do mnohých destinácií za poznaním s jogou. Zaujíma sa o automatickú kresbu a numerológii.

 

Thai Ha Nguyen - Vietnam, koordinácia dopravy, rezervácie

Thai Ha sa narodila v Hanoji, kde žije aj so svojou rodinou. Má rada cestovanie, spoznávanie nových ľudí a odlišných kultúr. V cestovnom ruchu pracuje od roku 2009, v GO2 má na starosť služby spojené s rezerváciou ubytovania, výletov a transferov. Rada by Vám predstavila impozantnú krajinu, fascinujúcu históriu, vyhlásenú kuchyňu a pulzujúcu energiu Vietnamu. Hovorí, že Vietnam Vás chytí za srdce a zasiahne všetky vaše zmysly.

Radek Dymeš - Japonsko, garant destinácie

V GO2 má na starosti prípravu a realizáciu zájazdov do Japonska, ktoré sa mu stalo osudovým a kde má svoju druhú rodinu. Už od roku 2006 sa pohybuje v cestovnom ruchu, pozná japonskú kultúru a krajinu vychádzajúceho slnka celú precestoval. Jeho snahou je, aby ste si priviezli hŕbu príjemných zážitkov a zoznámili sa s Japonskou kultúrou. Vo voľnom čase sa venuje cestovaniu, lyžovaniu a iným športovým aktivitám.

Tereza Vondrová - Austrália, špecialista predaja

V cestovnej kancelárii GO2 zaisťuje realizáciu zákaziek a prípravu programov pre klientov, ktorí cestujú do Austrálie, na Nový Zéland a pacifické ostrovy. Tieto oblasti precestovala v rámci trojročného pobytu v Austrálii. Počas štúdia Inštitútu trópov a subtrópov na ČZU navštívila Mali a zamilovala si Južnú Ameriku. Vo voľnom čase sa rada odreaguje športom. Stará sa o dve malé deti a exotické cesty odkladá na neskôr. Možnosť pomáhať ľuďom s realizáciou ich dovolenky je pre ňu koníčkom.

Ketut Sukrawan - Indonézia, koordinácia dopravy

Ketut Sukrawan zabezpečuje plynulý chod dopravy a kontroly vozového parku pre klientov GO2 na Bali a po celej Indonézii. Spolu so skupinou ďalších piatich vodičov (sprievodcov) sa stará o klientov od ich príchodu na Bali. Ketut (a ostatní vodiči) je držiteľom oficiálnej licencie na zabezpečenie dopravy pre turistov. Po niekoľkoročnom pôsobení v GO2 sa tiež venuje učeniu češtiny, čím príjemne prekvapuje neanglicky hovoriacich klientov. Pozná každé zákutie Bali, odbočuje z hlavných turistických ťahov a ukazuje klientom autentické Bali.

Dilini Serasinghe - Srí Lanka, rezervácie

Dilino sa v cestovnom ruchu pohybuje už 8 rokov a má bohaté skúsenosti s prácou ako na Srí Lanke, tak v Katare. Pracovala dlho ako senior konzult v leteckej doprave. V GO2 má na starosti rezervácie hotelov na Srí Lanke. Medzi jej záľuby patrí cestovanie, objavovanie nových kultúr a ochutnávanie miestnych jedál. Rada varí a hrá bedminton.

Ruwan - Srí Lanka, koordinácia dopravy

Ruwan je jedným z vedúcich vodičov, ktorí sa o klientov GO2 starajú počas cesty po Srí Lanke. Ukáže Vám všetky dôležité miesta na trase a povie veľa zaujímavostí o tamojšom živote. Jeho profesionalita a priateľská povaha prispievajú k tomu, že dovolenka na Srí Lanke je pre rad klientov GO2 tou najlepšou, na akej kedy boli.

Pavla Tsuji - delegát, konzultant

Záujem o Japonsko začal u pútavých kníh autora Haruki Murakamiho. Po vyštudovaní Aplikovanej ekonómie a Japonskej filológie v Košiciach sa rozhodla spoznať krajinu po svojom a zúčastnila sa Pracovných táborov zameraných na rozvoj v odľahlejších miestach Japonska. Najviac ju zaujíma moderná japonská spoločnosť a jej svetlé i tienisté stránky. Teraz žije v Osake a stará sa o to, aby Vaša dovolenka prebehla bez problémov. Ako delegátka je počas Vašej cesty neustále k dispozícii. Nadovšetko ju baví spoznávanie nových miest, čítanie, tanec a rôzne pohybové aktivity.

Renata Rina - Indonézia, rezervácie

Narodila sa v Jakarte, ale už ako dieťa žila v zahraničí so svojím otcom, ktorý pracoval v medzinárodnej počítačovej spoločnosti. Neskôr sa presťahovala späť do Indonézie a pokračovala v štúdiu. Rina začala pracovať pre módnu značku. Cestovanie a móda je jej vášeň dodnes. V roku 2006 sa presťahovala na krásne Bali a dnes pokračuje v tom, čo miluje - navrhuje a vyrába kožené kabelky a cestuje po celej Indonézii.