Letenky Vietnam

LETENKY DO VIETNAMU BEZ POPLATKOV

Rezervujte letenky do Vietnamu bez rezervačných poplatkov s garanciou najlepšie ceny. Úzko spolupracujeme s vybranými leteckými spoločnosťami, ktoré Vám ponúknu výhodné ceny pre klientov CK GO2.

VNÚTROPRELETY - CESTUJTE LACNO A EFEKTÍVNE

Využitím vnútroštátnych preletov ušetríte nielen peniaze, ale aj čas pri presunoch medzi destináciami Vietnamu. Naše znalosti miestneho prostredia a dlhodobá špecializácie na Vietnam Vám prídu vhod.

Letenky Vietnam

Letenky do Vietnamu s Go2Vietnam - výhody

Využite možnosti stop-over - cestou sa zastavte treba v Bangkoku, Dubaji, Hongkongu, Kuala Lumpure, Singapure alebo Soule bez nutnosti platiť za letenku viac!

Optimalizácia zadarmo - ušetríte čas aj peniaze pri správnej kombinácii itinerára a leteniek ako celku - priemerná úspora od 75 € / os.

Letenky do Vietnamu: Odlety Praha, Viedeň, Európa ceny sa pohybujú od 520 € / os., Keď sú letenky v akcii.

Nekupujte si spiatočnú letenku z rovnakého miesta príletu do Vietnamu. Pristaňte v Saigone, odlétejte z Hanoja (alebo naopak). Úspora času a peňazí.

Letenky Vietnam

Open Jaw letenky Vietnam - rozdielne miesto príletu a odletu

Open Jaw letenka - letenka do Vietnamu s rozdielnou príletovou a odletovou destináciou je najvhodnejšia pre návštevu Vietnamu. Cestu zvyčajne začnete v Hanoji a skončíte v Saigone (vzdialenosť cca 2 000 km). Open Jaw letenky sa väčšinou zle (draho) hľadajú v letenkových vyhľadávačoch online. Odporúčame kontaktovať CK GO2 pre ich rezerváciu. Cena je obdobná ako u štandardnej letenky s rovnakým prilietavajúcim a odletovým miestom, ušetríte teda cca 75 EUR / os. za prelet.

Letenky Vietnam

Letenky Vietnam - tipy k nákupu

Začnite najprv plánom cesty, potom hľadajte vhodnú letenku. Rezerváciu urobte minimálne 3-4 mesiace pred odletom do Vietnamu. Najdrahšie letenky bývajú okolo Vianoc a v období letných prázdnin. Najviac obsadené bývajú linky v piatok a sobotu.

Pre najvýhodnejšie ceny leteniek do Vietnamu v spojení s kvalitným plánom cesty kontaktujte priamo našu kanceláriu v Seredi.

Odporúčame zvoliť rozdielnu príletovú a odletovú destináciu (Open Jaw) pri prílete do Hanoja a odletu Saigon alebo obrátene. Ušetríte čas i peniaze.

Letenky Vietnam

Vnútroštátne prelety - úspora peňazí a času

Rezervujeme vnútroštátne prelety do všetkých destinácií vo Vietname so všetkými leteckými spoločnosťami (i nízkonákladovými). Na základe našich skúseností Vám zostavíme efektívne itinerár s preletmi, ktorými ušetríte veľa času a predovšetkým peňazí.

Letenky Vietnam

Efektívna kombinácia leteniek a itineráru - výrazná finančná a časová úspora

Vďaka dlhodobej spolupráci CK GO2 Vietnam s leteckými spoločnosťami sme schopní zabezpečiť pre klientov bezplatnú a nezáväznú rezerváciu leteniek do doby, než optimalizujete Váš program vo Vietname. Snažíme sa, aby sa naši zákazníci vyvarovali častého scenára: nákup letenky a potom zložité prispôsobovanie cesty a itinerára.