Kombinované zájazdy Vietnam

Poznajte Vietnam

Chcete spoznať autentický Vietnam za rozumnú cenu? Osobné skúsenosti a detailné znalosti.

Relaxujte na pláži

Kombinujte poznanie a relax na pláži pri Vašej dovolenke. Český delegát vo Vietname.

zájezd Vietnam pro každého

Vydajte sa do prístavného historického mestečka s unikátnou atmosférou Hoi An, kde sa zoznámite s úchvatnou vietnamskou architektúrou. Spoznajte tiež okolitý chrám My Son a Mramorovú horu. Vrcholom bude plavba medzi pieskovcovými homoľami dramatickej zátoky Halong spolu s návštevou pulzujúceho Hanoja. Na záver si odpočiniete na piesočných plážach a kúpeľoch Nha Trang.

13D/11N / 1 960 EUR
poznanie + relax
To nejlepší z Vietnamu

Spoznajte Vietnam od hôr na severe Sapa s domorodými kmeňmi až po piesočné pláže juhu. Preskúmajte loďou dramatickú zátoku Halong. Prejdite sa historickým mestečkom Hoi An, navštívte cisárske sídlo v Hue a vydajte sa na plávajúce trhy na rieke Mekong. Pri zájazde spoznáte aj hlavné mesto Hanoj so skvelou kuchyňou a odpočiniete si na plážach juhu v Nha Trang,   prípadne na ostrove Phu Quoc.

17D/15N / 1 960 EUR
poznanie + relax

Objavte netradičné chute Vietnamu a osvojte si prípravu vietnamských jedál na ceste po tejto fantastickej krajine. Vydajte sa do pulzujúceho Hanoja, hlavného mesta Vietnamu. Užite si jedinečnú plavbu medzi pieskovcovými homoľami dramatickej zátoky Halong. Spoznajte vietnamskú architektúru v historickom prístavnom mestečku Hoi An s unikátnou atmosférou. Zoznámte sa tiež s metropolu Saigon a životom na delte rieky Mekong. V závere dovolenky si užite odpočinok v rezorte na ostrove Phu Quoc v Thajskom zálive

13D/10N / 1 760 EUR
poznanie + relax

Vietnam nabízí nespočet přírodních krás. Nejprve se podíváte do Hanoje, hlavního města Vietnamu. Následně vyrazíte na sever, do hornaté oblasti Ha Giang, která skýtá nejen nádherná panorámata. Ze severního Vietnamu se přesunete do středu, kde si užijete lampionové městečko Hoi An. Horký Vietnam vyměníte za mírné klima města Dalat. Dalatu se přezdívá "Paříž Vietnamu" a jeho okolí nabízí vodopády a malebné kopečky. Po poznávací části si odpočinete v plážové oblasti Mui Ne. Závěr dovolené bude patřit Národnímu parku Cat Tien a živoucí vietnamské metropoli Saigon.

17D/15N / 49 900 Kč
poznanie + relax
Dobrodružná dovolenka vo Vietname s deťmi

Výlet do Vietnamu pre rodiny, ktoré maju rady dobrodružstvo, ale zároveň si chcú odpočinúť. Pripravili sme pre vás zážitkový poznávací pobyt zameraný na objavovanie krás severného a centrálneho Vietnamu s relaxem pri mori. S česky hovoriacim miestnym sprievodcom spoznáte to najzaujímavejšie a preniknete do tajov lokálnej kuchyne. Náš sprievodca, ktorý dokonale pozná miestne prostredie, vám ukáže autentický život severného Vietnamu.

13 dní / 1560 EUR
poznanie + relax
Relax a poznávanie južného Vietnamu s deťmi

Pripravili sme pre vás zážitkový rodinný poznávací pobyt zameraný na objavovanie krás južného Vietnamu a relaxáciou pri mori. Súčasťou zážitkového programu je aj odporúčaná návšteva vybraných reštaurácií, v ktorých ochutnáte miestne delikatesy. Po poznávacej časti si užijete relax na plážach Juhočínského mora v oblasti Mui Ne.

12 dní / 1320 EUR
poznanie + relax
zájezd Vietnam od severu k jihu

Poznejte Vietnam od hor severu k jihu. Projděte se skrytými zákoutími staré čtvrti Hanoje s českým průvodcem. Prozkoumejte lodí dramatickou zátoku Halong. Projděte se historickým městečkem Hoi An a jeho malebným okolím. Odpočinete si na plážích jihu v Nha Trang, případně na ostrově Phu Quoc a závěrem obdivujte architekturu ,,francouzského“ Saigonu.

14D/12N / 1477 EUR
poznanie + relax
Vietnam a Kambodža letem světem

Vydejte se do Vietnamu a Kambodži za rozumnou cenu. Poznejte živoucí Hanoj s pitoreskní starou čtvrtí. Podívejte se na zátoku Halong během dvoudenního výletu. Prozkoumejte nejhezčí městečko Vietnamu - přístavní Hoi An a okolí. Na řece Mekong se vydejte na plovoucí trhy a projděte se ,,francouzským“ Saigonem. Vrcholem bude návštěva chrámového komplexu Angkor Wat v Kambodži.

12D/11N / 1774 EUR akcia 1685 EUR
poznanie + relax

Vydajte sa do pulzujúceho Hanoja, hlavného mesta Vietnamu. Užite si jedinečnú plavbu medzi pieskovcovými homoľami dramatickej zátoky Halong na palube luxusnej päťhviezdičkovej lode a doprajte si zážitok na celý život. Spoznajte vietnamskú architektúru v historickom prístavnom mestečku Hoi An s unikátnou atmosférou. Zoznámte sa tiež s metropolu Saigon a životom na delte rieky Mekong. V závere dovolenky si užite odpočinok v luxusnom rezorte na ostrove Phu Quoc v Thajskom zálive.

13D/10N / 1 980 EUR
poznanie + relax

Spoznajte počas jednej dovolenky dve exotické krajiny - Japonsko a Vietnam. Prejdite moderné Tokio, vydajte sa na úpätí sopky Fudži a zažite jedinečnú jazdu rýchlovlakom šinkansen do OsakyKjóto Vás uchváti svojimi ikonickým pamiatkami (UNESCO), kde sa v jeho uliciach prechádzajú pravé gejše. V exotickom Vietname poprechádzajte ulice Hanoja, vychutnajte si plavbu loďou po úchvatnej zátoke Halong (UNESCO), kochajte sa malebnou Vietnamskou krajinou a navštívte tiež jaskynný komplex Trang An.

13D/11N / 2 190 EUR
poznanie + relax

Pages