Víza Vietnam

Víza do Vietnamu bez poplatku

Víza do Vietnamu zabezpečujeme pre klientov cestovnej kancelárie GO2 ZADARMO. Najčastejšie vybavujeme jednomesačnej turistické víza s možnosťou jedného vstupu.

Víza jednoducho a rýchlo

Vybavenie žiadosti o víza trvá niekoľko dní. CK GO2 Vám poskytne všetky potrebné doklady, samotné víza (visa on arrival) obdržíte po pristátí vo Vietname priamo na letisku.

Víza Vietnam

Obecné vízové podmienky

Víza do Vietnamu je nutné vybaviť pred odletom do krajiny. Na získanie víza potrebujete pas platný najmenej 6 mesiacov po návrate do Slovenskej republiky, pasovú fotografiu a prázdnu stránku v cestovnom doklade. Vízum Vám bude udelené v priebehu niekoľkých dní od zaslania žiadosti. Pre klientov CK GO2 zariaďujeme víza zdarma bez poplatku.

Vyplňte FORMULÁR so žiadosťou o víza do Vietnamu. Budeme Vás obratom kontaktovať. Pri rezervácii pozemného programu zaistenie víz ZADARMO.

Víza Vietnam

Prílet do Vietnamu - víza na letisku

Vstupné víza do Vietnamu obdržíte na medzinárodných letiskách v Hanoji, Da Nangu a Saigonu LEN, keď budete mať vybavené VŠETKY vízové formality - vopred zaistený pozývací list (forma vstupného víza od CK GO2 Vietnam), pasová fotografia, cestovný pas a vyplnený príletový formulár. Na letisku následne uhradíte poplatok príslušný typu víza, o ktoré ste žiadali.

Víza Vietnam

Typy víz do Vietnamu

Najčastejšie vízum je pre pobyt do 1 mesiaca, 1 vstup - poplatok na letisku 25 USD.

Ak plánujete navštíviť Laos alebo Kambodžu a potom sa vrátiť späť (1 mesiac, viac vstupov) - poplatok je 50 USD na letisku pri prvom vstupe.

Pri dlhších pobytoch do 3 mesiacov, 1 vstup - poplatok na letisku 25 USD. 3 mesiace, viac vstupov - poplatok na letisku 50 USD.