Cestovná kancelária Go2

V oblasti cestovného ruchu pôsobíme od roku 2005. Po úspechu v Austrálii pod hlavičkou Go2 sme aplikovali rovnaký koncept v našich ďalších destináciách - Vietnam, Bali, Indonézia, Srí Lanka, Maledivy, Mexiko a Pacifik.

Vo všetkých krajinách, kde pôsobíme, máme stálu kanceláriu s českým delegátom. Základom je kvalitný servis vychádzajúci z detailnej znalosti Vietnamu. Česky hovoriaci sprievodcovia vo Vietname dlhodobo pôsobia a destináciu naozaj poznajú.

Ľudia CK Go2

Tím GO2 je tvorený ostrieľanými profesionálmi v obore cestovného ruchu. Všetci majú bohaté skúsenosti ako sprievodcovia, cestovatelia, prípadne autori cestopisov a článkov. Predstavujeme Vám celý náš realizačný tím, ktorý sa stará o vašu dovolenku a zážitky.

Užitečné odkazy

Chystáte sa na Srí Lanku, Maldivy, na Bali, do Austrálie alebo Mexika či Vietnamu a hľadáte informácie a zaujímavosti o týchto krajinách? Boli ste v týchto destináciách a chcete si s nami na tieto krajiny zaspomínať? Príďte medzi nás!

Cestovná kancelária GO2 Vietnam - špecialista na dovolenku vo Vietname - má uzatvorené poistenie záruky proti úpadku v súlade so zákonom č. 159/1999 Zb. v platnom znení u Českej podnikateľskej poisťovne, a.s.

Hodnoty spoločnosti

Naším hlavným cieľom je poskytovať služby na základe individuálnych požiadaviek a záujmov klienta. Ukážeme Vám Vietnam z perspektívy vnímavého a zúčastneného pozorovateľa.

História cestovnej kancelárie Go2

Cestovná kancelária GO2 vznikla v roku 2005 na popud rastúceho dopytu po službách v oblasti privátnej a korporátnej turistiky v Ázii, Austrálii a Mexiku zo strany českých a slovenských turistov, cestovných kancelárií a podnikateľských subjektov.

Garancia najlepšej ceny

CK GO2 patrí medzi najväčších poskytovateľov služieb ako skupinám tak individuálnym cestovateľom do Vietnamu. Zaručuje zabezpečenie najvýhodnejších služieb na trhu s bezkonkurenčnou cenou.