Zájazdy Vietnam

Zájazdy Vietnam

Chcete viac ako len obyčajnú dovolenku vo Vietname? Detailná znalosť Vietnamu a český delegát.

Poznanie, zážitky a relax

Vietnam naozaj poznáme. Zájazdy pripravujeme s dôrazom na autentické zážitky a za dostupnú cenu

angkor wat, vietnam a kambodža

Naozajstný Vietnam a Kambodža s miestnym českým sprievodcom. Majestátne hory severu - Sapa s pôvodnými kmeňmi, živý Hanoj a výlet loďou do zátoky Halong. Prieskum cisárskej citadely v Hue a najkrajšie mestečko Vietnamu - prístav Hoi An. Na rieke Mekong navštívime plávajúce trhy a prejdeme sa,, francúzskym "Saigonom. Vrcholom je návšteva chrámového komplexu Angkor Wat v Kambodži.

17 dní / 2 730 Eur po zľave 2 545 Eur
poznávacie + sprievodca
To nejlepší z Vietnamu

Spoznajte Vietnam od hôr na severe Sapa s domorodými kmeňmi až po piesočné pláže juhu. Preskúmajte loďou dramatickú zátoku Halong. Prejdite sa historickým mestečkom Hoi An, navštívte cisárske sídlo v Hue a vydajte sa na plávajúce trhy na rieke Mekong. Pri zájazde spoznáte aj hlavné mesto Hanoj so skvelou kuchyňou a odpočiniete si na plážach juhu v Nha Trang,   prípadne na ostrove Phu Quoc.

17D/15N / 1 960 EUR
poznanie + relax
zájezd Vietnam pro každého

Vydajte sa do prístavného historického mestečka s unikátnou atmosférou Hoi An, kde sa zoznámite s úchvatnou vietnamskou architektúrou. Spoznajte tiež okolitý chrám My Son a Mramorovú horu. Vrcholom bude plavba medzi pieskovcovými homoľami dramatickej zátoky Halong spolu s návštevou pulzujúceho Hanoja. Na záver si odpočiniete na piesočných plážach a kúpeľoch Nha Trang.

13D/11N / 1 960 EUR
poznanie + relax

Štvorhviezdičkový hotel Saigon Phu Quoc Resort na pláži ostrova Phu Quoc je ideálny pre trávenie kľudnej odpočinkovej dovolenky. Hotel sa nachádza priamo na pláži ostrova Phu Quoc - ostrove presláveneho bielymi plážami. Hotelový komplex ponúka bazén, množstvo aktivít, reštaurácie a relax na hotelovej pláži. K dispozícii sú rôzne typy kvalitného ubytovania od izby, suity až po plážové vilky.

10D/8N / akcia 1 260 EUR
pobytové

Štvorhviezdičkový hotel Aroma Beach Resort & Spa **** na pobreží Juhočínskeho mora, v letovisku Mui Né, je ideálny pre trávenie pokojnej odpočinkovej dovolenky. Hotel sa nachádza priamo na pláži a ponúka all inclusive program, ktorý uspokojí aj najnáročnejších klientov. Luxusné vily a bungalovy sú navrhnuté v elegantnom vietnamskom štýle a sú zastrešené listovými strechami, v súlade s okolitou prírodou harmonicky spájajúce výhľady na oceán a výhľad do krásnej hotelovej záhrady. Hotel disponuje dokonalým kúpeľným centrom a rôznymi službami, ako sú kozmetické salóny, telocvičňa a reštaurácie.

10D/7N / 2 050 EUR
pobytové
zájezd Vietnam od severu k jihu

Poznejte Vietnam od hor severu k jihu. Projděte se skrytými zákoutími staré čtvrti Hanoje s českým průvodcem. Prozkoumejte lodí dramatickou zátoku Halong. Projděte se historickým městečkem Hoi An a jeho malebným okolím. Odpočinete si na plážích jihu v Nha Trang, případně na ostrově Phu Quoc a závěrem obdivujte architekturu ,,francouzského“ Saigonu.

14D/12N / 1477 EUR
poznanie + relax

Jóga nás vede k pokoře, ztišení, otevřenosti vůči světu ale především k sobě samým. Přivádí nás tam, kde nejsou hranice, předsudky ani žádná omezení. Význam slova jóga znamená sjednocení, rovnováhu a spojení. My vám nabízíme spojení cestování, poznání s cvičením jógy ve Vietnamu. Sjednocení budeme praktikovat pomocí jógových asán, relaxace a meditace, což vede naše tělo, mysl i duši do rovnováhy. Připraven je také krásný program, který vám umožní poznat zajímavá místa, kulturu a život místních lidí.

 
12D/9N / 43 980 Kč
poznávacie + sprievodca
Vietnam a Kambodža letem světem

Vydejte se do Vietnamu a Kambodži za rozumnou cenu. Poznejte živoucí Hanoj s pitoreskní starou čtvrtí. Podívejte se na zátoku Halong během dvoudenního výletu. Prozkoumejte nejhezčí městečko Vietnamu - přístavní Hoi An a okolí. Na řece Mekong se vydejte na plovoucí trhy a projděte se ,,francouzským“ Saigonem. Vrcholem bude návštěva chrámového komplexu Angkor Wat v Kambodži.

12D/11N / 1774 EUR akcia 1685 EUR
poznanie + relax

Vietnam nabízí nespočet přírodních krás. Nejprve se podíváte do Hanoje, hlavního města Vietnamu. Následně vyrazíte na sever, do hornaté oblasti Ha Giang, která skýtá nejen nádherná panorámata. Ze severního Vietnamu se přesunete do středu, kde si užijete lampionové městečko Hoi An. Horký Vietnam vyměníte za mírné klima města Dalat. Dalatu se přezdívá "Paříž Vietnamu" a jeho okolí nabízí vodopády a malebné kopečky. Po poznávací části si odpočinete v plážové oblasti Mui Ne. Závěr dovolené bude patřit Národnímu parku Cat Tien a živoucí vietnamské metropoli Saigon.

17D/15N / 49 900 Kč
poznanie + relax

Uvidíme viac, než len obyčajné turistické atrakcie. Spoznáme horské kmene v pohorí Sapa, skrytú perlu Vietnamu,, francúzsky "Dalat. Čaká nás plavba zátokou Halong a zjednávanie na trhoch Mekongu. Ochutnáme skvelé jedla v malebnom Hoi An a prejdeme sa cisárskym palácom v Hue. Nevynecháme metropoly Saigon a Hanoj. Zrelaxujete v kúpeľoch Nha Trang.

15 dní / 2300 EUR akcia 1990 EUR
poznávacie + sprievodca

Pages