Poznávacie zájazdy Vietnam

Český sprievodca na mieste

Poznávacie zájazdy do Vietnamu od špecialistov. Spoznajte naozajstný Vietnam

Zážitky, poznanie a originalita

Precestujte Vietnam s českým sprievodcom na mieste. Malé skupinky, originálny sprievodca cestou.

Jóga nás vede k pokoře, ztišení, otevřenosti vůči světu ale především k sobě samým. Přivádí nás tam, kde nejsou hranice, předsudky ani žádná omezení. Význam slova jóga znamená sjednocení, rovnováhu a spojení. My vám nabízíme spojení cestování, poznání s cvičením jógy ve Vietnamu. Sjednocení budeme praktikovat pomocí jógových asán, relaxace a meditace, což vede naše tělo, mysl i duši do rovnováhy. Připraven je také krásný program, který vám umožní poznat zajímavá místa, kulturu a život místních lidí.

 
12D/9N / 43 980 Kč
poznávacie + sprievodca
Perly Ázie - Vietnam, Kambodža a Thajsko

Zážitkový a poznávací pobyt zameraný na objavovanie krás severného Vietnamu, kambodžských chrámov Angkor Wat, hlavného mesta Thajska - Bangkoku. To všetko spojené s relaxom na najkrajších plážach Thajska - Krabi. 

 

13 dní / 2240 EUR
poznávacie + sprievodca
angkor wat, vietnam a kambodža

Naozajstný Vietnam a Kambodža s miestnym českým sprievodcom. Majestátne hory severu - Sapa s pôvodnými kmeňmi, živý Hanoj a výlet loďou do zátoky Halong. Prieskum cisárskej citadely v Hue a najkrajšie mestečko Vietnamu - prístav Hoi An. Na rieke Mekong navštívime plávajúce trhy a prejdeme sa,, francúzskym "Saigonom. Vrcholom je návšteva chrámového komplexu Angkor Wat v Kambodži.

17 dní / 2 730 Eur po zľave 2 545 Eur
poznávacie + sprievodca

Uvidíme viac, než len obyčajné turistické atrakcie. Spoznáme horské kmene v pohorí Sapa, skrytú perlu Vietnamu,, francúzsky "Dalat. Čaká nás plavba zátokou Halong a zjednávanie na trhoch Mekongu. Ochutnáme skvelé jedla v malebnom Hoi An a prejdeme sa cisárskym palácom v Hue. Nevynecháme metropoly Saigon a Hanoj. Zrelaxujete v kúpeľoch Nha Trang.

15 dní / 2300 EUR akcia 1990 EUR
poznávacie + sprievodca

Spoznajte Vietnam od severu k juhu. Prejdite sa skrytými zákutiami starej štvrti Hanoja. Preskúmajte loďou dramatickú zátoku Halong. Prejdite sa historickým mestečkom Hoi An. Oddýchnete si na plážach juhu v Nha Trang a na záver obdivujte architektúru,, francúzskeho "Saigonu.

13dní / 2070 EUR po zľave 1950 EUR
poznávacie + sprievodca

Najprv sa vydáme do živej starej štvrti Hanoja. Ďalej nás čaká dvojdňový výlet do zátoky Halong. Preskúmame cisársky palác v Hue najkrajšie mestečko vo Vietname Hoi An s malebným okolím a plážami.Na rieke Mekong sa vydáme na slávne plávajúce trhy. Na záver sa prejdeme  "francúzskym" Saigonom. Vrcholom bude návšteva chrámového komplexu Angkor Wat v Kambodži.

15 dní / 2 225 EUR
poznávacie + sprievodca